Aktualizacja PS4 10.50. Starsza konsola z nowościami

Aktualizacja-PS4
Newsy PS4

Last-gen od Sony otrzymał właśnie nową wersję softu, która jest już do pobrania. Na szczęście, aktualizacja PS4 10.50 to nie tylko większa stabilność systemu. Oto lista zmian.

Dopiero co pisałem o nowej aktualizacji PS5 7.0 (tutaj ogromna lista z nowymi funkcjami), a jak się okazuje, starsza konsola też dostała coś dla siebie. Aktualizacja PS4 10.50 wprowadza kilka istotnych zmian w systemie. Oto one.

Aktualizacja PS4 10.50 – lista zmian:

  • Dostęp do autoryzowanych aplikacji masz teraz w Ustawieniach.
    • Autoryzowane aplikacje to aplikacje i usługi innych firm, z którymi połączyłeś konto PlayStation Network. Korzystając z autoryzowanej aplikacji, wyrażasz zgodę na udostępnianie tej aplikacji danych swojego konta. 
    • Aby wyświetlić autoryzowane aplikacje i zarządzać nimi, otwórz Ustawienia > Zarządzanie kontem > Autoryzowane aplikacje i zeskanuj kod QR za pomocą urządzenia przenośnego.
  • Znajomych, którzy są aktywni w PlayStation App, zobaczysz teraz oznaczonych jako online na Twojej liście znajomych.
  • Wyświetlane są już emoji z Unicode 15.0.
  • W przypadku gier obsługujących tę funkcję możesz zobaczyć, którzy gracze w Twojej sesji gry korzystają z innych platform.

Nie są to oczywiście jakieś wiekopomne zmiany, lecz na pewno część z nich ułatwi nam korzystanie z PlayStation 4.

Przypominam, że Sony wciąż dba nie tylko o system PS4. Ostatnio doczekaliśmy się nawet aktualizacji PlayStation 3, choć tam obyło się naturalnie bez żadnych zmian w systemie. Zadbano jedynie o jego bezpieczeństwo.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie