Aktualizacja Pokemon GO – Pokemony drugiej generacji

Aktualizacja Pokemon GO – Pokemony drugiej generacji
Filmiki z gier Mobile Newsy Polecamy

Zadowoleni z nowej łatki do Pokemon GO?

Od wielu dni po sieci krążyły domysły o nowych stworkach w Pokemon GO, które zostały potwierdzone w zeszłym tygodniu przez studio Niantic. Mieliśmy je dostać 12 grudnia i… obietnica została spełniona!

Nowa aktualizacja Pokemon GO dodała do gry kolejne poksyTogepi i Pichu, które mogą się wykluć z jajek. Zwiastun stworków możecie zobaczyć poniżej. Twórcy gry informują, że oprócz nich dostaliśmy kilka innych stworków, przedstawicieli regionu Johto z gier Pokemon Gold oraz Silver. Ich nazw co prawda nie podano, lecz gracze zdążyli już odkryć takie Pokemony jak: Jigglypuff, Jynx, Magmar, Electabuzz oraz Clefairy.

Niantic obiecuje również, że w przeciągu kilku nadchodzących miesięcy zobaczymy jeszcze więcej nowych Pokemonów, zatem można liczyć na częste aktualizacje z kolejnymi stworkami.

Na koniec akcent świąteczny – aktualizacja Pokemon GO pozwala nam zdobyć Pikachu z czapką mikołajkową na głowie. Jest to możliwe do 29 grudnia.

Aktualizacja Pokemon GO
Aktualizacja Pokemon GO

Aktualizacja Pokemon GO usprawnia transfery, walki o Gym oraz liczenie cukierków i kilometrów

Studio Niantic wciąż poprawia Pokemon GO, wydając tym razem aktualizację oznaczoną numerem 0.49.1 w przypadku systemu Android oraz 1.19.1 dla iOS.

Nowa łatka nie jest przełomowa, choć na pewno przyczynia się do poprawienia przyjemności z grania. Co ze sobą przynosi? Poniżej możecie zobaczyć listę zmian, jaką opublikowano na oficjalnej stronie Pokemon GO. Czego Waszym zdaniem brakuje jeszcze w Pokemon GO?

Aktualizacja Pokemon GO 0.49.1 / 1.19.1

  • Trenerzy mogą przenosić jednocześnie wiele Pokemonów do profesora Willowa. Aby skorzystać z tej funkcji, dotknij i przytrzymaj pole nad danym Pokemonem;
  • Ikony z typami Pokemonów zostały dodane w przypadku podejść do batalii o Gym oraz na ekranie walki o Gym;
  • Licznik cukierków dla Pokemona Buddy pojawił się na ekranie informacyjnym aktualnego towarzysza;
  • Liczniki kilometrów został dodany do ekranu informacyjnego każdego Pokemona, który kiedykolwiek był naszym Buddy;
  • Drobne poprawki w tekstach gry.

Radar w Pokemon GO znowu działa, czyli powrót funkcji Nearby

Funkcja Nearby w Pokemon GO została szybko wycofana po premierze gry, ponieważ zbytnio obciążała serwery. Deweloperzy ze studia Niantic obiecali jednak powrót radaru, który obecnie był testowany jedynie w niektórych regionach Stanów Zjednoczonych.

Jak się okazuje, radar Pokemon GO zaczął działać z początkiem grudnia również w Polsce!

Będziemy rozszerzać działanie funkcjonalności Nearby Pokemon dla reszty kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych oraz dla większej części Europy. Kontynuujemy również przegląd ocen nowego systemu przesłanych za pomocą naszych oficjalnych kont w mediach społecznościowych i innych kanałów oraz będziemy czynić odpowiednie zmiany, jeśli zajdzie taka potrzeba – czytamy na oficjalnej stronie Pokemon GO.

Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z takiego wielkiego powrotu funkcji Nearby i czy zamierzacie aktywnie z niej korzystać!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie