Aktualizacja Pokemon GO wprowadza trzy kolory jajek

Aktualizacja Pokemon GO wprowadza trzy kolory jajek
Mobile Newsy Polecamy

I nie tylko…

Niantic wprowadza nowy update do Pokemon GOAktualizacja wylądowała już na systemach iOS oraz Android. W przypadku tego pierwszego systemu, oznaczono ją numerkiem 1.13.3. Na Androidzie mamy z kolei 0.43.3.

Tym razem nie można powiedzieć, że deweloperzy wprowadzili jakieś wiekopomne zmiany. Poniżej znajdziecie listę udostępnioną na oficjalnej stronie Pokemon GO. Najważniejszą i najbardziej praktyczną zdaje się być ta, wprowadzająca trzy kolory jajek. W zależności od tego, jaki dystans musimy przejść do wyklucia stworka, jajko może posiadać barwę zieloną, żółtą lub fioletową.

A poza tym? Sami zerknijcie…

Aktualizacja Pokemon GO 1.13.3 / 0.43.3

– Profesor Willow odkrył, że jajka posiadają inny kolor w zależności od dystansu wymaganego do wyklucia;
– Ikony typów zostały dodane do ekranu informacyjnego dla każdego Pokemona;
– Wskaźnik niskiego poziomu baterii dodany do Pokémon GO Plus;
– Inne poprawki tekstowe.

Aktualizacja Pokemon GO
Aktualizacja Pokemon GO

Aktualizacja Pokemon GO może wprowadzić walki PvP i handel!

Pokemon GO jest sukcesywnie rozwijane i w grze pojawiają się nowe funkcje, lecz jedna z najbardziej pożądanych wciąż jest nieobecna. Walka z innymi trenerami to jeden z najważniejszych elementów pokemonowego uniwersum, a mimo to nadal nie znajduje się w aplikacji od Niantic.

Szef studia John Hank przyznaje jednak podczas rozmowy z serwisem TechCrunch, że w przyszłości może się to zmienić i bardzo możliwe – choć nie jest to pewniak – że dostaniemy tryb PvP w jednej z nadchodzących aktualizacji Pokemon GO.

Mam dziesięcioletniego syna – to mój ekspert od Pokemonów, gramy razem – który chce walczyć ze swoimi kolegami w Pokemon GO. Walka jest czymś, o czym bardzo dużo rozmawiamy. To prawdopodobnie coś, co umieścimy na naszej wspólnej mapie drogowej – wyznaje John Hank.

Deweloper wspomniał również o innej pożądanej przez graczy Pokemon GO funkcji – handlu. To również element dotychczas nieobecny w mobilnej aplikacji.

Kiedy możemy spodziewać się wspomnianych nowości w Pokemon GO? Niestety żadne ramy czasowe nie zostały ujawnione.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie