Aktualizacja Pokemon GO tym razem naprawdę porządna

Aktualizacja Pokemon GO tym razem naprawdę porządna
Mobile Newsy Polecamy

Niantic wprowadza nowy update do Pokemon GO, a w nim…

Aktualizacja Pokemon GO wylądowała na systemach iOS oraz Android. W przypadku tego pierwszego, oznaczono ją numerkiem 1.11.2. Na Androidzie mamy z kolei 0.41.2.

Deweloperzy wprowadzają do gry nową funkcję – bonusy za złapanie stworków. Od teraz za schwytanie określonej liczby Pokemonów niższego szczebla, otrzymamy bonus zwiększający szansę na spotkanie rzadszego Pokemona takiego samego rodzaju.

Nowa aktualizacja Pokemon GO to również zmiany na treningach. Teraz na arenę treningową zabierzemy sześć Pokemonów, a CP tych, z którymi walczymy, zostanie tymczasowo obniżone.

Update zajmuje się ponadto ekranem wykluwania jajek, który będzie się teraz co jakiś czas automatycznie aktualizował, zatem nie musimy go co chwilę zamykać i otwierać w celu odświeżenia. Na koniec mamy skrócenie animacji przedstawiających ewolucję Pokemonów, poprawki w dźwiękach oraz eliminację innych, drobniejszych bugów.

Aktualizacja Pokemon GO może wprowadzić walki PvP i handel!

Pokemon GO jest sukcesywnie rozwijane i w grze pojawiają się nowe funkcje, lecz jedna z najbardziej pożądanych wciąż jest nieobecna. Walka z innymi trenerami to jeden z najważniejszych elementów pokemonowego uniwersum, a mimo to nadal nie znajduje się w aplikacji od Niantic.

Szef studia John Hank przyznaje jednak podczas rozmowy z serwisem TechCrunch, że w przyszłości może się to zmienić i bardzo możliwe – choć nie jest to pewniak – że dostaniemy tryb PvP w jednej z nadchodzących aktualizacji Pokemon GO.

Mam dziesięcioletniego syna – to mój ekspert od Pokemonów, gramy razem – który chce walczyć ze swoimi kolegami w Pokemon GO. Walka jest czymś, o czym bardzo dużo rozmawiamy. To prawdopodobnie coś, co umieścimy na naszej wspólnej mapie drogowej – wyznaje John Hank.

Deweloper wspomniał również o innej pożądanej przez graczy Pokemon GO funkcji – handlu. To również element dotychczas nieobecny w mobilnej aplikacji.

Kiedy możemy spodziewać się wspomnianych nowości w Pokemon GO? Niestety żadne ramy czasowe nie zostały ujawnione.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie