Aktualizacja Pokemon GO z nowymi Pokemonami

Aktualizacja Pokemon GO z nowymi Pokemonami
Mobile Newsy

Pokemon GO doczeka się porządnej aktualizacji.

Wielu graczom Pokemon GO udało się złapać już wszystkie stworki z pierwszej generacji, przez co nie chce się im dalej biegać po mieście z telefonem w ręku szukając cały czas tych samych Pokemonów. Na szczęście firma Niantic przygotowuje spory update, który ma wprowadzić sporą ilość nowych potworków.

Na facebookowej stronie gry udostępniono informację, że Pokemon GO doczeka się nowych Pokemonów. Nie podano jednak żadnych szczegółów, więcej dowiemy się 12 grudnia. Można się jednak domyślać, że do gry zostanie wprowadzona 2. generacja stworków. Niektórym, po przestudiowaniu kodu źródłowego, udało się dowiedzieć, że do gry zostanie wprowadzonych aż 100 nowych gatunków Pokemonów (może i nawet więcej). Dodatkowo, aktualizacja będzie zawierać opcję Pokemonów jako towarzyszy podróży oraz nowe możliwości zmiany wyglądu naszego bohatera.

Niektórzy twierdzą, że może to być również zestaw Pokemonów z ostatnio wydanych edycji gry – Sun & Moon. Jak będzie naprawdę? Okaże się za kilka dni.

Aktualizacja Pokemon GO usprawnia transfery, walki o Gym oraz liczenie cukierków i kilometrów

Studio Niantic wciąż poprawia Pokemon GO, wydając tym razem aktualizację oznaczoną numerem 0.49.1 w przypadku systemu Android oraz 1.19.1 dla iOS.

Nowa łatka nie jest przełomowa, choć na pewno przyczynia się do poprawienia przyjemności z grania. Co ze sobą przynosi? Poniżej możecie zobaczyć listę zmian, jaką opublikowano na oficjalnej stronie Pokemon GO.

Tymczasem czekamy na jakiś porządny update, który według plotek powinien wprowadzić do gry Pokemony drugiej generacji serii. Czego Waszym zdaniem brakuje jeszcze w Pokemon GO?

Aktualizacja Pokemon GO 0.49.1 / 1.19.1

  • Trenerzy mogą przenosić jednocześnie wiele Pokemonów do profesora Willowa. Aby skorzystać z tej funkcji, dotknij i przytrzymaj pole nad danym Pokemonem;
  • Ikony z typami Pokemonów zostały dodane w przypadku podejść do batalii o Gym oraz na ekranie walki o Gym;
  • Licznik cukierków dla Pokemona Buddy pojawił się na ekranie informacyjnym aktualnego towarzysza;
  • Liczniki kilometrów został dodany do ekranu informacyjnego każdego Pokemona, który kiedykolwiek był naszym Buddy;
  • Drobne poprawki w tekstach gry.

Radar w Pokemon GO znowu działa, czyli powrót funkcji Nearby

Funkcja Nearby w Pokemon GO została szybko wycofana po premierze gry, ponieważ zbytnio obciążała serwery. Deweloperzy ze studia Niantic obiecali jednak powrót radaru, który obecnie był testowany jedynie w niektórych regionach Stanów Zjednoczonych.

Jak się okazuje, radar Pokemon GO zaczął działać z początkiem grudnia również w Polsce!

Będziemy rozszerzać działanie funkcjonalności Nearby Pokemon dla reszty kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych oraz dla większej części Europy. Kontynuujemy również przegląd ocen nowego systemu przesłanych za pomocą naszych oficjalnych kont w mediach społecznościowych i innych kanałów oraz będziemy czynić odpowiednie zmiany, jeśli zajdzie taka potrzeba – czytamy na oficjalnej stronie Pokemon GO.

Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z takiego wielkiego powrotu funkcji Nearby i czy zamierzacie aktywnie z niej korzystać!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie