Aktualizacja Pokemon GO – nowa funkcja w drodze!

Aktualizacja Pokemon GO – nowa funkcja w drodze!
Mobile Newsy

Deweloperzy zdradzają, nad czym obecnie pracują.

Zespół Niantic ujawnia, że pracuje już nad kolejną nowością, którą zobaczymy w nadchodzącej aktualizacji Pokemon GO.

Tym razem postanowiono zająć się słabszymi stworkami, które możemy łapać na potęgę. Zmiana ma polegać na tym, że za określoną liczbę złapanych Pokemonów niższego szczebla, otrzymamy bonus zwiększający szansę na schwytanie rzadszego Pokemona takiego samego rodzaju.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa funkcja wyląduje w grze. Niantic obiecuje jednak, że stanie się to już wkrótce.

Aktualizacja Pokemon GO może wprowadzić walki PvP i handel!

Pokemon GO jest sukcesywnie rozwijane i w grze pojawiają się nowe funkcje, lecz jedna z najbardziej pożądanych wciąż jest nieobecna. Walka z innymi trenerami to jeden z najważniejszych elementów pokemonowego uniwersum, a mimo to nadal nie znajduje się w aplikacji od Niantic.

Szef studia John Hank przyznaje jednak podczas rozmowy z serwisem TechCrunch, że w przyszłości może się to zmienić i bardzo możliwe – choć nie jest to pewniak – że dostaniemy tryb PvP w jednej z nadchodzących aktualizacji Pokemon GO.

Mam dziesięcioletniego syna – to mój ekspert od Pokemonów, gramy razem – który chce walczyć ze swoimi kolegami w Pokemon GO. Walka jest czymś, o czym bardzo dużo rozmawiamy. To prawdopodobnie coś, co umieścimy na naszej wspólnej mapie drogowej – wyznaje John Hank.

Deweloper wspomniał również o innej pożądanej przez graczy Pokemon GO funkcji – handlu. To również element dotychczas nieobecny w mobilnej aplikacji.

Kiedy możemy spodziewać się wspomnianych nowości w Pokemon GO? Niestety żadne ramy czasowe nie zostały ujawnione.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie