Aktualizacja Pokemon GO, jakiej jeszcze nie było! Zwiastun i szczegóły

Deweloperzy zapowiedzieli największy update w historii Pokemon GO.

Studio Niantic przedstawiło dzisiaj filmik prezentujący ogromną aktualizację Pokemon GO, która powinna zostać udostępniona w Google Play oraz w App Store jeszcze w tym tygodniu.

Rozszerzenie ma zawierać przede wszystkim ponad 80 Pokemonów drugiej generacji z regionu Johto, które mogliśmy poznać w grach Pokemon Gold oraz Pokemon Silver.

Ponadto niektóre Pokemony pierwotnie odkryte w regionie Kanto będziemy mogli wkrótce ewoluować do tych spotykanych na terenie Johto. Nowe przedmioty do ewolucji mamy znaleźć w PokeStops.

Aktualizacja Pokemon GO to również nowe mechaniki rozgrywki! Póki co deweloperzy zdradzili, że po napotkaniu Pokemona w środowisku naturalnym może on zareagować w dotychczas nieznany sposób przy próbie jego schwytania. Dochodzą do tego nowe owoce, które będziemy mogli zdobyć w PokeStops – Nanab Berries oraz Pinap Berries. Pierwszy owoc spowolni ruchy Pokemona, dzięki czemu prościej będzie go złapać, drugi podwoi liczbę cukierków, jeśli uda nam się złapać stworka, na którego się zaczailiśmy.

Nadchodząca aktualizacja Pokemon GO pozwoli również w większym stopniu modyfikować naszego awatara. Dostaniemy kolejne elementy garderoby, jak czapki, koszulki, spodnie i inne, których jeszcze nie ujawniono.

Aktualizacja Pokemon GO – największa w historii

Darmowa gra Pokemon Duel już do pobrania na iOS oraz Android

Osoby, które za wszelką cenę muszą wyłapać je wszystkie, mogą oprócz zagrywania się w Pokemon GO sięgać od niedawna również po Pokemon Duel, która pojawiła się na europejskim rynku i jest darmowa na urządzenia przenośne wyposażone w systemy iOS oraz Android. Jeśli chcecie pograć, wystarczy pobrać grę przechodząc do App Store lub Google Play.

Z czym mamy do czynienia? Pokemon Duel jest grą strategiczną, która już w zeszłym roku pojawiła się w kraju Kwitnącej Wiśni pod tytułem Pokemon Comaster. Za tytuł odpowiada studio Heroz, które oparło zabawę na walce pomiędzy Trenerami, wystawiającymi do walki swoje małe potworki.

Pokemon Duel pozwala rozgrywać potyczki zarówno ze sztuczna inteligencją, jak i żywym przeciwnikiem. Poniżej wrzucamy filmik, przedstawiając produkcję. Dajcie znać, czy zamierzacie pobrać.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.