Aktualizacja DriveClub dzisiaj do pobrania. Likwiduje kilka błędów, ale…

Evolution Studios nadal milczy w sprawie darmowej wersji wyścigów.

Patch 1.04 do DriveClub zmierza do nas wielkimi krokami i już dzisiaj zostanie udostępniony. Twórcy tłumaczą, że aktualizacja wprowadza kilka zmian w rozgrywce sieciowej, które zmniejszą obciążenie serwerów. Patch powinien poradzić sobie również ze znikającymi wydarzeniami, zaplanowanymi w harmonogramie trybu multiplayer. Ponadto łatka z numerkiem 1.04 likwiduje błędne czasy pojawiające się w trybach Time Trial oraz Drift Events.


Przy okazji Evolution Studios wydaje kolejny już komunikat na Facebooku, w którym zapewnia graczy, że zespół pracuje pełna parą, byśmy w końcu mogli grać w sieci bez żadnych przeszkód: Cieszymy się, że więcej osób może już bawić się online, ale jest nam również przykro, że wielu graczy nadal ma problemy z połączeniem. Pracujemy całą dobę, aby poprawić łączność i będziemy na bieżąco informować o postępach.

Czekamy przede wszystkim na przywrócenie sieciowych wyzwań, które wyłączono w celu odciążenia serwerów. Miejmy nadzieję, że twórcy dadzą nam również wkrótce obiecaną, darmową wersję DriveClub, która miała być dostępna do pobrania już ponad tydzień temu, w ramach oferty PS+ na październik. Póki co, deweloper jakby zapomniał o obietnicy i skupia się na pomocy osobom, które zapłaciły za pełną wersję gry.

Przypominamy, że DriveClub to ekskluzywny tytuł na PS4, który miał europejską premierę 8 października.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet