Nowa aktualizacja do PS5 i PS4. PlayStation ulepsza konsole

Aktualizacja do PS5 i PS4. Sony ulepsza obie generacje
Newsy PS4 PS5

Aktualizacja do PS5 o numerze 23.01-07.60 już dostępna jest na serwerach Sony. Co ciekawe, analogicznie ukazał się także nowy firmware do PS4.

PlayStation cały czas wspiera nową generację, ale nie zapomina również o poprzedniej. W tym samym momencie PlayStation 5, jak i PlayStation 4 dostały nowe łatki do firmware. W przypadku PS5 patch aktualizację system konsoli do wersji 7.60 i w sumie oprócz tego za wiele się nie dzieje. Niestety, ale to kolejny zestaw poprawek “wydajności systemu”. W ten sposób Sony zawsze oznacza aktualizacje, które nie dodają nowych funkcji.

Niewykluczone jednak, że z czasem dowiemy się, że łatki dodały coś nowego. Na razie jednak w oficjalnych patchnotes nie ma o tym ani słowa. Mimo wszystko aktualizację pobrać trzeba, aby zawsze być na bieżąco z wersją systemu, jaką dysponujemy.

Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu.

– czytamy w opisie aktualizacji

Sony tymczasem przygotowuje się do wydania nowej wersji swojego flagowego sprzętu. PS5 Slim na podobno zostać pokazane światu już w przyszłym miesiącu, a jego debiut zaplanowano na koniec tego roku. O sprawie mówił też Microsoft, więc coś musi być na rzeczy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie