Nowa aktualizacja do PS5 dostępna. Zastrzyk kluczowych nowości i ulepszeń

Aktualizacja do PS5 24.01-08.60.00.04 dostępna | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Aktualizacja do PS5 o numerze 24.01-08.60.00.04 jest już dostępna do pobrania. Tym razem firma zadbała o nowe funkcje i możliwości!

Wszyscy gracze korzystający z PS5 powinni już teraz zainstalować nową aktualizację 24.01-08.60.00.04, bo nie tylko usprawnia i ulepsza działanie systemu, ale również dorzuca nowe funkcje. Najważniejszą nowością jest poprawione wsparcie bezprzewodowych słuchawek Pulse Explore i Pulse Elite.

Aktualizacja do PS5 24.01-08.60.00.04 – co nowego?

  • Nowe funkcje w obszarze Imprezy
    • Na karcie (Imprezy) możesz też zobaczyć listę imprez, do których zdarzyło Ci się dołączyć. Możesz ponownie rozpocząć imprezę, wybierając ją z listy [Ostatnie]
  • Aktualizacja oprogramowania urządzenia bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Pulse Elite oraz słuchawek bezprzewodowych Pulse Explore
  • Dodanie funkcji korektora dźwięku
  • Dodanie funkcji samosłyszalności, która ułatwia słyszenie własnego głosu w czatach głosowych

Jak więc widać, nowa aktualizacja do PS5 nie jest klasyczną „poprawą wydajności” i mniejszych rzeczy, a faktycznie dodaje coś nowego. Nowości te przemówią jednak przede wszystkim do graczy korzystających z zestawów słuchawkowych Pulse Explore i Pulse Elite, które doczekały się poprawionego wsparcia i nowego oprogramowania. Do tego usprawnienie funkcji „Imprezy” to zawsze coś miłego. Łatka 24.01-08.60.00.04 zajmuje około 1,13 GB. To znaczy, że nie musicie martwić się o to, czy nie zabraknie Wam miejsca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie