Pierwszy zwiastun “Akademii Pana Kleksa”. Tego się raczej nie spodziewaliście

Akademia Pana Kleksa na pierwszym zwiastunie. Jest zaskakująco dobrze
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Nie oceniam filmu po pierwszym, krótkim trailerze, ale nowa “Akademia Pana Kleksa” zapowiada się co najmniej wybornie. Pierwszy zwiastun wygląda świetnie.

Zaledwie w czerwcu bieżącego roku informowaliśmy Was o tym, że powstaje nowa wersja klasycznej bajki naszego dzieciństwa. Tym razem w legendarnego Pana Kleksa wcieli się Tomasz Kot, ale twórcy namieszali nieco bardziej. Zamiast Adasia Niezgódki poznamy Adę Niezgódkę, co początkowo wywołało niemałe kontrowersje. Wiem, wiem, pewnie macie obawy, ale…

“Akademia Pana Kleksa” zapowiada się świetnie!

Oczywiście nie ma mowy o wydawaniu przeze mnie przedwczesnego wyroku. Niemniej film dostał swój pierwszy trailer, a ten jest… zadziwiająco solidny. I nie mówię tu nawet o pracy kamery, efektach specjalnych i aktorach – po prostu zaciekawił mnie na tyle, że pozornie nieinteresujące mnie dzieło zaczęło być czymś ciekawym i (oby!) wartym oczekiwania.

Zwiastun na razie dostępny jest wyłącznie na Onecie – portal na wyłączność na jego przedpremierową publikację. Dlatego też, aby go obejrzeć, musicie udać się W TO MIEJSCE. W każdym razie polecam, bo naprawdę warto. Być może pierwotnie szokujące zmiany okażą się oczekiwanym powiewem świeżości w tej “kleksowej” mitologii?

Film na razie nie ma konkretnej daty premiery, ale wedle udostępnionego materiału, do kin trafić ma “za rok”. Czyżby na święta 2023? Na razie czekamy na więcej informacji w sprawie nie tylko premiery, ale i tego, czego możemy oczekiwać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie