Akademia Pana Kleksa trafi na Netflix. Znamy datę premiery

Akademia Pana Kleksa na Netflix. Jest data premiery | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Największy polski hit ostatnich miesięcy trafi na Netflix. Znamy datę premiery filmu Akademia Pana Kleksa w usłudze streamingowej.

Twórcy nowej Akademii Pana Kleksa z Tomaszem Kotem w głównej roli mogą pochwalić się zebraniem przed kinowe ekrany tabunów ludzi. Tuż przy samej premierze film obejrzały ponad 2 miliony widzów, czym jest wynikiem dla rodzimego rynku lepszym niż Diuna 2.

Akademia Pana Kleksa na Netflix – data premiery

Wielki i hitowy film szybko doczeka się streamingowego debiutu. Widzowie skłonni obejrzeć film w reżyserii Macieja Kawulskiego drugi raz (albo pierwszy, jeśli nie poszli do kin) nie muszą wcale długo czekać. Akademia Pana Kleksa zadebiutuje na polskim Netfliksie już 8 maja 2024 roku. Datę tę podaje na Twitterze Radosław Koch.

Co ciekawe, w bibliotece streamingowego giganta obraz ten pojawił się już w formie kafelka. Oznacza to, że z całą pewnością trafi do serwisu SVOD. Zainteresowani subskrybenci mogą już teraz dodawać go do listy do obejrzenia. Powinni otrzymać przypomnienie, gdy tylko stanie się dostępny.

Nowa wersja kultowej opowieści opowiada “historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę”.

Źródło: Twitter/Radosław Koch + Netflix

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie