To może być najstraszniejszy horror z Polski. Nie oglądajcie przy obiedzie

To może być najstraszniejszy horror z Polski. Nie oglądajcie przy obiedzie
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Obłęd wylewa się z nowego materiału od studia Madmind Studio.

Zapraszamy na 12 minut z polskim Agony, które są naprawdę mocnym przeżyciem. Nie od dzisiaj wiadomo, że polski deweloper stara się zbudować przerażający klimat z dużą domieszką okrucieństwa i wygląda na to, że uda się to osiągnąć w 100 procentach.

Agony zapowiada się na naprawdę straszną produkcję, w którą zdecydowanie nie pogramy przy młodszym rodzeństwu, sama myśl o tym wydaje się szaleństwem! Tytuł jest szykowany z myślą o PC, PlayStation 4 i Xbox One. Premiera jeszcze w tym roku.

Polskie studio chce zaserwować graczom naprawdę ciężką, mroczną i obłąkaną podróż po piekle, które zostało wykreowane w świecie gry naprawdę przerażająco. Wystarczy zerknąć na wcześniejsze poniższe filmiki, by wyrobić sobie wstępne zdanie na temat tego, czy zamierzacie wejść w skórę nieszczęśnika, próbującego przetrwać w tym szaleństwie. Podczas naszej wędrówki będziemy mogli zapanować nad umysłami napotkanych postaci, również demonów. Jak nietrudno się domyślić, akcja gry rozegra się w piekle, które podzielono na cztery duże obszary. Poruszając się po nich mamy poszukiwać ukrytych przedmiotów kultu, komnat oraz elementów rozwijających fabułę.

W Agony, gracze wcielą się w historyczną postać, która postawiona zostaje w trudnej, zmuszającej do walki o przetrwanie, sytuacji. Unikając konfrontacji z przeciwnikami oraz rozwiązując zagadki logiczne, bohater zrobi wszystko by odzyskać utracone wspomnienia, oraz wydostać się z piekielnej otchłani. By to zrobić, zmuszony będzie podążać za mglistym obrazem władającej czeluścią, Czerwonej Bogini – tłumaczą twórcy produkcji.

Na karcie gry w serwisie Steam możemy sprawdzić wymagania sprzętowe Agony, lecz póki co opublikowana konfiguracja minimalna oraz zalecana wyglądają dokładnie tak samo (widocznie w wyniku błędu). Zakładamy jednak, że ujawniona specyfikacja to minimum, ponieważ tak to zazwyczaj bywa, że deweloperzy w pierwszej kolejności dzielą się wymaganiami, które są niezbędne do uruchomienia danej gry.

Przeglądajcie zatem spis i piszcie, czy podzespoły Waszych komputerów pozwolą Wam zejść do piekła.

Agony – wymagania sprzętowe (minimalne):

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2GB / Radeon R9 200 Series lub Nvidia GeForce GTX660
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie