Fatalna pomyłka EA, albo udany fake na temat nadchodzącej gry

Oficjalnie mówi się o premierze w przyszłym roku, ale…

A Way Out było najgorętszym punktem tegorocznej imprezy EA Play i według wydawcy – Electronic Arts – tytuł zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku 2018 roku. Taka informację usłyszeliśmy podczas zapowiedzi produkcji.

W sieci pojawiła się jednak grafika, która – o ile jest prawdziwa – oznacza przesunięcie premiery o calutki rok. Graficzkę opublikował użytkownik forum Reddit, który twierdzi, że nie wiadomo jakim cudem otrzymał ją w mailu od EA rozsyłanym pracownikom korporacji. Sam forumowicz zaznacza, że nie ma z Elektronikami nic wspólnego. Wytłumaczenie naiwne i albo rzeczywiście doszło do fatalnej pomyłki ze strony EA, albo mamy fake’a z kiepskim uzasadnieniem.

Według grafiki, A Way Out ma być najbardziej oczekiwanym tytułem 2019 roku. 7 grudnia mamy natomiast zobaczyć prezentację głównych bohaterów gry, zatem jeśli rzeczywiście się to stanie, może uwiarygodnić wyciek informacji.

Zatem czekamy!

A Way Out

Oficjalnie zaprezentowana podczas EA Play 2017 gra A Way Out to dostępna wyłącznie we współpracy (lokalnej lub sieciowej) przygoda, w której wcielasz się w jednego z dwóch więźniów próbujących opuścić miejsce odosobnienia.

Porywająca ucieczka szybko zmienia się w pełną emocji przygodę, z jaką nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia. A Way Out to doświadczenie dla dwóch graczy. Każdy z nich kontroluje jedną z dwóch głównych postaci, które wspólnie działają na rzecz ucieczki z więzienia i dowiadują się coraz więcej o swoim życiu poza jego murami.

Gra eksploruje zagadnienia takie jak zaufanie, współpraca i mierzenie się z konsekwencjami swoich decyzji.

Elektronicy zaznaczają, że w A Way Out fabuła ciągle trzyma cię w napięciu, zapewniając stałe, świeże, wyjątkowe i wciągające doświadczenie. Przyjrzymy się życiu osobistemu i motywacji bohaterów gry, obserwując ich interakcje z innymi i mocne, filmowe momenty łączące różne wątki i napędzające podróż postaci.

Premiera A Way Out została zaplanowana na początek 2018 roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: