A Plague Tale: Requiem wygląda prześlicznie. Zobaczcie 5 minut rozgrywki

A Plague Tale: Requiem - zrzut ekranu 2
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawił się nowy zwiastun rozgrywki A Plague Tale: Requiem. Produkcja Asobo Studio zachwyca piękną oprawą wizualną, a i gameplay wygląda na satysfakcjonujący.

Zaprezentowany trailer prezentuje rzut oka na kilka wybranych sekwencji rozgrywki toczących się w różnych lokacjach. Warto zwrócić uwagę na to, jak różnorodnie prezentują się przygotowywane przez Asobo Studio poziomy. Mamy tu praktycznie wszystko: od pięknych łąk, przez zatłoczone miasteczka, aż po mroczne i wypełnione morderczymi szczurami jaskinie. Na brak pięknych widoków raczej nie będziemy narzekać.

A Plague Tale: Requiem trafi na rynek 18 października tego roku. Tytuł będzie dostępny na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz S oraz (w chmurze) na Nintendo Switch. Gra trafi również w dniu premiery w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Niestety, jeśli nie macie mocniejszego komputera, konsol aktualnej generacji lub Switcha z dostępem do szybkiego internetu, musicie obejść się smakiem. Z Requiem w wersji na PS4 i Xbox One zrezygnowano, aby uniknąć ograniczeń płynących z mniejszej mocy sprzętu.

Produkcja będzie także prezentowana na targach Gamescom 2022. Odwiedzający wydarzenie gracze będą mogli zapoznać się z jej wersją demo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie