Data premiery A Plague Tale: Requiem niedługo przestanie być tajemnicą

A Plague Tale: Requiem - data premiery zostanie niedługo ogłoszona
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series

Wydawca A Plague Tale: Requiem już niedługo ogłosi datę premiery gry. Wyczekiwana kontynuacja ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Gra została niedawno zaprezentowana po raz kolejny na konferencji Xbox & Bethesda Showcase, lecz nie ujawniono wówczas konkretnego terminu jej debiutu. Wydawca Requiem, Focus Entertainment, zapowiedział jednak swoją własną prezentację gier, na której dowiemy się, kiedy produkcja trafi na rynek.

Pokaz Focus Showcase odbędzie się 23 czerwca o godzinie 18:00 czasu polskiego. Poza ogłoszeniem daty premiery ujrzymy też kolejne nagranie rozgrywki i inne materiały dotyczące gry. Na ten moment nie jest jasne, czy na Focus Showcase pojawią się inne tytuły poza Requiem.

Sequel ciepło przyjętego Innocence jest bezpośrednią kontynuacją historii zaprezentowanej w tytule z 2019 roku. Gracze będą mogli śledzić dalsze losy Amicii oraz Hugo w chwili, kiedy rodzeństwo wyrusza w dalszą podróż po świecie w celu odnalezienia sposobu na uwolnienie Hugona od klątwy. Zapowiada się epicka podróż pełna przepięknych krajobrazów, a i emocji zapewne nie zabraknie.

A Plague Tale: Requiem trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch (w chmurze). Produkcja będzie też dostępna w chwili premiery w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie