Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

6 premier na nowy tydzień. Od Call of Duty po kilka produkcji RPG

303 Squadron: Battle of Britain (wczesny dostęp)

303 Squadron: Battle of Britain od poznańskiego studia Atomic Jelly, którą wyda Movie Games, to pierwsza gra całkowicie skupiona na przygodach legendarnego Dywizjonu 303. 9 stycznia rozpoczęła się jej kampania na globalnejplatformie Kickstarter.

Oparta na autentycznych wydarzeniach produkcja Movie Games to unikalna propozycja nie tylko dla fanów lotnictwa i symulatorów, ale także historii i…mechaniki. Według wydawcy, 303 Squadron: Battle of Britain to jedyna gra łącząca realistyczny symulator walk powietrznych z mechaniką samolotów bojowych. Dodatkowo graczom zostanie przedstawiony otwarty świat bazy wojskowej, w której stacjonował Dywizjon 303 – RAF Northolt, skrywający dodatkowe misje.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 8 maja (wczesny dostęp)
  • Producent: Atomic Jelly
  • Wydawca: Movie Games

Na piątej stronie wracamy do znanego świata fantasy z wielkimi smokami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%