Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

6 premier na nowy tydzień. Od Call of Duty po kilka produkcji RPG

Wild West Online

Gra Wild West Online pozwoli zanurzyć się w świat, obfitujący w dynamiczne potyczki PvP, zajmujące misje typu PvE, malownicze tereny do zwiedzenia oraz wiele ról do odegrania. Niezależnie od tego, czy wolisz biegać z rewolwerem w dłoni, eksplorować świat, budować, zbierać surowce lub wypasać bydło, w Wild West Online czeka na Ciebie wiele godzin zabawy.

Opowiedz się albo po stronie rodziny McFarlane, albo ich rywali – Grupy Steele – i walcz o przejęcie kontroli nad hrabstwem Willwood wraz z jej bogatymi zasobami. Stań po właściwej stronie barykady i walcz o honor firmy, wyrównuj rachunki a także, co najważniejsze, broń swojego terytorium, jednocześnie odbierając przeciwnikowi jego ziemię i zasoby.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 10 maja (wczesny dostęp)
  • Producent: 612 Games
  • Wydawca PL: 612 Games

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%