Batman: Arkham Knight znika ze sklepów. Wydawca zawiesza sprzedaż!

Warner Bros. poinformowało, że w tej chwili sprzedaż Batman: Arkham Knight w wersji na PC została wstrzymana. Powód? Trudno się nie domyślić.

Wydawca gry Batman: Arkham Knight poinformował, że zawiesza sprzedaż wymienionej produkcji w wersji na komputery. Wszystko przez kiepską jakość portu. Gracze od dwóch dni, czyli momentu premiery nowego Batmana, cały czas raportują problemy z działaniem produkcji. Gra się zawiesza, ma niestabilną liczbę klatek animacji nawet na wydajnych sprzętach, ponadto wśród problemów wymienione są błędy podczas instalacji.

Warner Bros. zapowiedziało, że gra wróci na półki sklepowe w momencie, kiedy problemy zostaną rozwiązane. Zespół projektowy odpowiedzialny za kiepski port Batmana: Arkham Knight na PC, już pracuje nad patchem. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwa jego przygotowanie.

Chcemy przeprosić wszystkich, którzy mają problemy z płynnością działania Batman: Arkham Knight na PC. Traktujemy je bardzo poważnie, w związku z czym zdecydowaliśmy się zawiesić sprzedaż pecetowej wersji gry. Robimy teraz wszystko co można, by poprawić odbiór gry wśród graczy PC – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Warner Bros. podaje, że nie ma problemu ze zwrotami gry. Jeśli gracz jest niezadowolony z jakości produkcji i nie chce czekać na patcha, może zwrócić zarówno wersję cyfrową zakupioną na Steamie jak i pudełkową ze sklepu detalicznego.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.