10 premier na obecny tydzień. Remaster Assassin’s Creed to dopiero początek!

Obecny tydzień z pewnością nie będzie nudny, jeśli chodzi o premiery najnowszych gier i dodatków. Zobaczcie, co kolejny tydzień marca ma do zaoferowania graczom.

Zapraszamy na zestawienie najciekawszych naszym zdaniem premier, które będą miały miejsce w dniach od 19 do 25 marca. Na początek odgrzewany kotlet, ale za to jaki! Obecna generacja konsol może przywitać odświeżone Assassin’s Creed Rogue!

Assassin’s Creed Rogue Remastered

Assassin’s Creed Rogue Remastered zadebiutuje 20 marca tego roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł będzie wyposażony we wszystkie wydane wcześniej dodatki. Zagramy więc w Poszukiwanie zbroi Sir Gunna i Oblężenie fortu de Sable. Oprócz tego odświeżona wersja Asasynów otrzyma zawartość z paczek Master Templar i Explorer, w których znajdziemy bronie, przedmioty do modyfikacji okrętu oraz nowe stroje. Nowością będzie tutaj strój Bayeka z obecnej odsłony serii.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, Assassin’s Creed Rogue Remastered zaoferuje m.in. wyższą rozdzielczość (na PS4 Pro i Xbox One X – 4K) oraz poprawione cienie postaci.

  • Platformy: PS4, Xbox One
  • Data premiery: 20 marca
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft

Na drugiej stronie wielka ucieczka z więzienia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: