10 premier na obecny tydzień. Remaster Assassin’s Creed to dopiero początek!

South Park: The Fractured But Whole – Od zmierzchu do Casa Bonita

Nowy dodatek do South Park: The Fractured But Whole – Od zmierzchu do Casa Bonita – będzie dostępny od 20 marca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC.

DLC Od zmierzchu do Casa Bonita dodaje do South Park: The Fractured But Whole zupełnie nową kampanię fabularną i nową klasę superbohatera. Od zmierzchu do Casa Bonita jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 PLN.

Siostra Mysteriona ma kłopoty. Zadawała się z wampirzymi dzieciakami z South Parku, które przejęły ulubioną restaurację Cartmana, Casa Bonita. Odwiedź słynną rodzinną jadłodajnię, zbadaj jaskinie czarnego Barta, obejrzyj skoczków do wody, posmakuj magii Meksyku i pokonaj grupę wampirów.

Zwalcz mrok mrokiem i skorzystaj z nowej klasy „zrodzonego w zaświatach”, zawierającej cztery nowe okultystyczne moce. Przebierz się w nowe gotyckie kostiumy i zyskaj ekstra łupy. Walcz u boku gotyckiej Henrietty, potężnej wiedźmy wsparcia.Skorzystaj z nowych mocy oraz towarzyszki także w reszcie swojej superbohaterskiej przygody.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 20 marca
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft
South Park: The Fractured But Whole

Na siódmej stronie wielki powrót.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: