Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

10 klasyków z lat 90. przerobionych na 3D

Jeden z filmików, który na pewno warto zobaczyć.

Na oficjalnym profilu grupki Bitplex pojawiło się interesujące wideo. Możecie na nim zobaczyć 10 gier z 16-bitowych konsol, które zostały przerobione w 3D. Trzeba przyznać, że nutka nostalgii sięga zenitu w momencie włączenia wideo.

Jakie gry można zobaczyć na filmiku? MegaMan X, Yoshi’s Island, Streets of Rage 2, Sonic 3, Donkey Kong Country, Killer Instinct, Aladdin, Ecco The Dolphin, Super Metroid i Chrono Trigger. Dla fanów gier z lat 90. to zapewne jedne z lepszych i ciekawszych produkcji wydanych w tamtym okresie.

Niestety to co zobaczycie na filmiku, to tylko kreacja 3D. Żadna z tych gier nie trafi w takiej wersji do sprzedaży. Jest to tylko projekt fanów, ale trzeba przyznać, że bardzo interesujący.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%