Zombie Night Terror – poprowadź nieumarłą hordę! Ruszyły pre-ordery

Kupując grę przed premierą, zapłacicie mniej.

Można już składać przedpremierowe zamówienia na Zombie Night Terror, dzięki czemu zaoszczędzić można 15% podstawowej ceny – zarówno w sklepie GOG, jak i Steam. Również Edycja Specjalna jest już dostępna do kupienia. Promocja potrwa aż do premiery gry, czyli do 20 lipca.

Zombie Night Terror pozwala graczowi pokierować dla odmiany umarlakami, a nie jakimiś słabeuszami, którzy przeżyli apokalipsę! Powiedzmy szczerze: wrodzone klasa i styl zombie nie łączą się z inteligencją, dlatego gracz musi wskazać im odpowiednie zadania. Interesująca mechanika, intrygująca oraz klimatyczna oprawa dźwiękowa i graficzna – to sprawia, że tak przyjemnie dowodzi się hordą nieumarłych.

Cechy gry (podajemy za Steam):


  • Zostań dowódcą hordy zombie – będziesz mózgiem, a one mięsem! Co więcej, zombie to świetni poddani, którzy nigdy nie będą narzekać na nadgodziny ani brak podwyżki. Wisienką na torcie jest to, że nie musisz też oglądać zdjęć ich dzieci ani udawać, że gratulujesz zaręczyn!
  • Unikatowy system zdobywania umiejętności pozwoli ci zmienić swoją armie z niezłej w potężną! Uwierz, gdy tylko zaczniesz tworzyć nowe, wyjątkowo utalentowane i zadziwiająco pomocne rodzaje zombie, nie będziesz mieć dość!
  • Myślisz, że pojedyncze umiejętności to już koniec? To posłuchaj tego – możesz też robić ich kombinacje! Po co kończyć zabawę tam, gdzie ta dopiero się zaczyna?… Sprawdź, czy przeciwnicy mają w sobie to „coś”, w przenośni i dosłownie.
  • Mieć zombie to prawie tak, jak mieć kotki – trzeba się nimi opiekować, karmić, dbać o odpowiednią rozrywkę… Wszystko to zapewnią twojej armii ludzie, jeśli się tylko postarasz i wybijesz z głowy niedorzeczne pomysły o konieczności obrony przed twoimi pupilami. Zabierz im tą całą broń i po prostu rzuć na pożarcie!
  • Uważasz, że twoja armia jest za mała i czujesz się na siłach zarządzać większą hordą? Nie ma sprawy! Zrób sobie nowych zombie, zatruwając ludzi. Zwyczajne ugryzienie w szyję – lub w dowolnie wybrane inne miejsce, jeśli nie jesteś fanem wampirów – powinno zdziałać cuda!
  • Środowiska do zniszczenia: W czasach apokalipsy zombie ludzie wydają się głównie bawić w chowanego. Gdy chętka na ludzkie mięso i burczący z głodu brzuch stają się nie do zniesienia, szkoda czasu na dziecinne igraszki. Użyj wszystkich sił, którymi dysponuje twoja horda, aby zniszczyć ludzkie kryjówki i rozprzestrzenić strach.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet