Znamy datę startu zimowej wyprzedaży Steam. Lepiej przygotujcie portfele

Steam bije rekord za rekordem. Padł kolejny historyczny wynik
PC

Kiedy rozpocznie się zimowa wyprzedaż Steam 2021? Jak się okazuje – już dosłownie za chwilę i dlatego lepiej już teraz przygotować karty płatnicze dla Gabena.

Magiczny czas dla graczy to nie tylko chwila wolnego w święta, ale również czas trwania wyprzedaży na platformie Valve.

Zimowa wyprzedaż Steam 2021

Nie da się ukryć, że czas świąt to szczególny okres dla każdego, ale gracze mają dodatkowe powody do świętowania. To przecież ten okres, w którym wielu wydawców decyduje się na wyprzedaże. Jednym z nich nieprzerwanie od wielu lat jest Valve, które kusi wyprzedażami na Steam.

Daty tegorocznych wydarzeń związanych z promocjami wyciekły już wcześniej. Dzięki temu wiemy, że ostatnia w tym roku promocja wystartuje… dziś! Dokładnie tak – zimowa wyprzedaż Steam 2021 ruszy już 22 grudnia, zapewne o godzinie 19:00 czasu polskiego. GabeN znów zacznie opróżniać nasze portfele.

Nie wiemy niestety, ile gier znajdziemy na wyprzedaży ani jak wielkie będą to rabaty. Trzeba jednak przyznać, że już wcześniej platforma zreflektowała się i promocje są zdecydowanie większe. Mamy nadzieję, że nie zabraknie też dodatkowych atrakcji pokroju kolejnych motywów do profilów i innych rzeczy, które możemy uzyskać w zamian za punkty.

Jeżeli nie możecie doczekać się startu promocji – specjalny zegar na SteamDB powinien Wam pomóc w dokładnym odliczaniu czasu. Spodziewajcie się także, że wrócimy z najciekawszymi ofertami i największymi przecenami.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie