Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zimowa mapa w PUBG może przynieść ciekawą funkcję

Gracze zarywający nocki przy PUBG czekają obecnie na kolejna mapę. Wiadomo już, że będzie to lokacja pełna śniegu, lecz czy wiadomo coś jeszcze? Brendan “PlayerUnknown” Greene zdradza istotny szczegół.

Pierwszy teaser zimowej mapy w PUBG mogliśmy zobaczyć podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2018. Potwierdziły się tym samym spekulacje odnośnie lokacji, która zawita do gry po Sanhok.

PUBG – zimowa mapa – premiera – rozmiar

Jeśli chodzi o datę premiery śnieżnej mapy w PUBG, jest ona na razie bardzo ogólna. Deweloperzy mówią po prostu, że zobaczymy ją zimą 2018 roku. Co do wielkości, zimowa mapa nie pobije rekordu wielkości, lecz nie będzie też najmniejszą miejscówką.

Zamiast tego, śniegowa mapa PUBG będzie gdzieś pomiędzy lokacją Sanhok (4×4 km) a poprzednimi mapami o rozmiarach 8×8 km. Brendan” PlayerUnknown „Greene wspomina na łamach serwisu PC Gamer, że lokalizacje o wymiarach 8×8 km wymagają niezmiernie dużej ilości czasu, a zespół programistów wciąż zastanawia się, jak dokładnie dopasować rozmiar nowej mapy do rozgrywki, którą deweloperzy mają w zamyśle.

Wiedźmin 3 miał romanse, lecz seks, nagość i związki w Cyberpunk 2077 pójdą znacznie dalej!

Czyżby w PUBG pojawiła się jakaś nowa funkcja wraz z zimową mapą? Krótki teaser pokazał przecież ślady stóp na śniegu i zawodnika, który nimi podąża. Zastanawiające jest wobec tego, czy będziemy mogli śledzić innych graczy, wyszukując ślady stóp na białym puchu. Póki co wiadomo, że taka funkcja nie jest wdrożona na obecnym buildzie zimowej mapy. Greene mówi, że chcieliby mieć taką funkcję tropienia, ale nie może teraz niczego obiecać, jest bardzo wcześnie.

PUBG – data premiery Sanhok na Xbox One

Skoro jesteśmy już przy mapach i Microsofcie, warto wspomnieć, że na konferencji Amerykanów ujawniono, że mapa Sanhok zadebiutuje na Xbox One 22 czerwca tego roku.

Tarcza w PUBG

Warto również wspomnieć, że poniższy materiał zapowiada wprowadzenie do PUBG dużej tarczy, która z pewnością przyda się na otwartych przestrzeniach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%