Zebrali pieniądze na grę, ale je przepili i wydali na prostytutki

Efekt jest taki, że Symulator Mrówki po prostu został anulowany.

Ant Simulator nie powstanie – ujawnił Eric Tereshinski ze studia ETeeski. Powód? Pieniądze, które zostały zebrane na tytuł za pośrednictwem Kickstartera oraz od prywatnych inwestorów, zostały wyprowadzone z firmy przez byłych już wspólników Tereshinskiego. Jak tłumaczy on teraz za pośrednictwem YouTube, pewne osoby ze studia wydały kasę na alkohol, drogie restauracje oraz panienki lekkich obyczajów.


Tereshinski nie ukrywa wściekłości. Stracił rok czasu i musi wszystko rozpoczynać od początku, a na dodatek pracownicy odpowiedzialni za szastanie firmową forsą umywają od wszystkiego ręce twierdząc, że według umowy ze studiem za nic nie odpowiadają. Zresztą, wszystkie wydatki zostały zakwalifikowane jako spotkania biznesowe.

Nie wiadomo jeszcze, jak skończy się cała afera, lecz pewne jest, że mrówką już nie zostaniemy. Przynajmniej nie szybko. Tereshinski odcina się od całej sprawy i wspomina o zwrotach pieniędzy.

Przypominamy, że Ant Simulator powstawał na PC oraz PlayStation 4. Poniżej, pod wyznaniem Tereshinskiego, wrzucamy trailer anulowanej produkcji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

166 Shares
Share166
+1
Tweet