Zdjęcia do filmu na podstawie książki Ready Player One właśnie ruszyły

0 komentarzy

Fani książki powinni być zadowoleni.

Serwis Screenrant podaje, że Steven Spielberg właśnie rozpoczął zdjęcia do filmu Ready Player One. Jest on przygotowany w oparciu o bardzo popularną książkę science fiction o tym samym tytule (została wydana w 2011 i z miejsca osiągnęła status bestsellera). Film powinien szczególnie spodobać się graczom, bowiem książka zawierała mnóstwo nawiązań do tej części popkultury, a zwłaszcza gier z lat 80. i 90. Film ma trafić na ekrany kinowe 28 marca 2018 roku. Pozostało więc jeszcze sporo czasu do premiery.

O czym traktuje książka? Przeczytajcie jej krótki opis:

Rok 2044. Kryzys zrujnował największe mocarstwa. W Ameryce ludzie głodują i zamarzają na ulicach. Miasta zamieniły się w osiedla slumsów i przyczep kampingowych. Osiemnastoletni Wade ucieka od rzeczywistości i cały wolny czas spędza w OASIS, globalnym wirtualnym świecie, w którym każdy może być tym, kim chce. To internet nowej generacji, wszechobecna symulacja, gdzie można robić wszystko – żyć, uczyć się, bawić i kochać. W OASIS jej twórca, ekscentryczny geniusz-multimiliarder Halliday, zakodował zagadki – kod do kolosalnej fortuny i absolutnej władzy. Miliony ludzi bezowocnie próbowały go złamać, by zdobyć nagrodę. I odkrywały nowe znaczenie ucieczki od rzeczywistości i pogoni za szczęściem, obsesyjnie studiując ikony Hallidaya – enigmatyczne wskazówki, których nie odczyta nikt, kto nie jest maniakiem gier, filmów i muzyki z lat 80. Nagle Wade odkrywa pierwszą zagadkę.

player one

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się