Kto wyreżyseruje film Ready Player Two? Steven Spielberg rozwiewa wątpliwości

ready player two
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Okazuje się, że Ready Player Two jest w przygotowaniu już od 2020 roku. Jednak tym razem Spielberg pojawi się w obsadzie jedynie jako producent.

Steven Spielberg powiedział Rogerowi Friedmanowi, reporterowi serwisu ShowBiz411, że 2024 będzie wyjątkowym rokiem, w którym… nie będzie miał niczego w produkcji. Powiedział: “Jesteśmy w fazie poszukiwań, próbując dowiedzieć się, co będzie dalej”. Filmowiec został również zapytany o film”Ready Player Two”, wówczas przyznał, że będzie jedynie jego producentem, a nie reżyserem.

Ready Player Two – Spielberg jedynie w roli producenta

Kontynuacja filmu “Ready Player One“, wydanego w 2018 roku, jest w fazie rozwoju od 2020 roku. Jednak czy w obecnych okolicznościach, a więc bez Spielberga jako reżysera, istnieje w ogóle sens przygotowywania kontynuacji? Cóż, przypomnijmy, że oryginał zarobił na całym świecie ponad pół miliarda dolarów przy budżecie 175 milionów dolarów, więc trudno oczekiwać, że sequel miałby nie odnotować podobnych wyników, nawet z innym reżyserem. Ready Player Two będzie (identycznie jak Ready Player One) oparty na powieści amerykańskiego pisarza, Ernesta Cline’a. Jego pierwsza książka o nastolatku w wirtualnym świecie ukazała się w 2011 roku, zaś “Ready Player Two” zostało wydane w 2020. W książkowym “Ready Player Two” bohater kontynuuje eksplorowanie wirtualnego świata OASIS i staje przed możliwością udoskonalenia go. Grozi to jednak poważnym niebezpieczeństwem i jeszcze większym uzależnieniem użytkowników. A poniżej – dla przypomnienia – zwiastun Ready Player One z 2018 roku:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie