Zbliża się finał GT Academy

Już za kilka dni, bo w czwartek 17 lipca, na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miał miejsce Finał GT Academy 2014 na Europę Środkowo-Wschodnią.

Do rozgrywek przystąpi 18 najlepszych zawodników z Polski i Czech, wyłonionych w eliminacjach. Zawodnicy będą walczyć o udział w wielkim międzynarodowym finale na torze Silverstone. Zapoczątkowana w 2008 roku współpraca pomiędzy firmami Nissan i Sony Computer Entertainment przyciągnęła już ponad dwa miliony uczestników.

W Polsce w tym roku projekt GT Academy po raz kolejny przyciągnął z kolei tysiące amatorów motoryzacji. W finale zobaczymy zwycięzców, którzy walczyli w jednej z trzech serii eliminacyjnych.


Podczas Finału GT Academy 2014 w Warszawie Polacy wraz z najlepszymi zawodnikami z Czech będą rywalizowali w rozgrywkach w grze Gran Turismo 6 oraz testach sprawnościowych i psychologicznych, a następnie sprawdzą swoje umiejętności za kierownicą prawdziwego samochodu Nissan Juke Nismo na specjalnie zaaranżowanym w tym celu torze.

W ubiegłym roku w Międzynarodowym Finale GT Academy na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii udział wzięli dwaj Polacy: Jacek Ledwoń oraz Jacek Górlicki.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet