Zbiórka na reaktywację Secret Service zakończona!

Gracze okazali się niezwykle hojni.

Fani kultowego Secret Service mogli wpłacać pieniądze na powrót magazynu przez około 6 tygodni, ale już po 20 godzinach od rozpoczęcia akcji sfinansowali reaktywację pisma. Oczywiście zbiórka trwała nadal i dopiero teraz została zamknięta. Z jakim wynikiem? Zatrważającym!


Gracze pobili wszelkie rekordy finansowania społecznościowego w Polsce, obdarowując ekipę odpowiedzialną za powrót Secret Service kwotą 282 464 złotych. Pieniądze pochodzą od ponad 3,5 tysiąca osób. To prawda! Chcieliśmy wrócić i wróciliśmy… Secret Is Back napisali redaktorzy pisma na Facebooku.

Za ogromnymi kwotami oraz wsparciem graczy idzie oczywiście spora odpowiedzialność i duże nadzieje, jakie pokładamy w odrodzonym Secret Service. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że w magazynie umoczą palce m.in. te same osoby, które pisały dla nas w latach 90., jesteśmy dobrej myśli.

Twórcy pisma obiecują, że oprócz recenzji będzie dużo publicystyki, wywiady z legendarnymi twórcami gier, materiały retro, tematy okołogrowe, no i felietony pióra branżowych maestrów. Tak jak dawniej, tak i teraz SS będzie wydawany również w formie papierowej.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet