Zaułek koszmarów - Cate Blanchett w roli Lilith Ritter

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Zaułek koszmarów – nowy film Guillermo del Toro na finalnym zwiastunie. Jest mrocznie i niepokojąco

Na portalu YouTube zaprezentowano finalny zwiastun najnowszego filmu Guillermo del Toro. Zaułek koszmarów w polskich kinach pojawi się w styczniu.

Film jest oparty na powieści Williama Lindsaya Greshama pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest Stanton Carlisle (w tej roli Bradley Cooper), drobny oszust potrafiący doskonale manipulować ludźmi. Na jego drodze staje psychiatra, dr Lilith Ritter (Cate Blanchett), która ostatecznie daje się wplątać w bieg wydarzeń. Okazuje się jednak, że ona także potrafi być bardzo niebezpieczna.

Film wyróżnia doskonała obsada. Na ekranach oprócz Bradleya Coopera i Cate Blanchett pojawią się m.in.: Rooney Mara, Ron Perlman i Mary Steenburgen. W filmie zagrał także Willem Dafoe, którego jeszcze przed premierą Zaułka zobaczymy w nadchodzącym Spider-Man: Bez drogi do domu. Do polskich kin Zaułek koszmarów zawita 28 stycznia 2022 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%