Piękny teaser Pinokia od Guillermo del Toro. Świerszcz zapowiada magiczną opowieść

kadr z teasera filmu Pinokio od Guillermo del Toro
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Na oficjalnym kanale Netfliksa na YouTube pojawił się teaser filmu Pinokio od Guillermo del Toro. Gotowi na nową wersję klasycznej baśni?

Premiera widowiska dopiero w grudniu, lecz już dziś możemy zobaczyć oficjalny teaser produkcji. Guillermo del Toro zdecydował się opowiedzieć znaną historię w nowy, nieco mroczniejszy sposób, a na dodatek w formie musicalu. Całość jest animowana poklatkowo i zapowiada się naprawdę ciekawie. Materiał otrzymał ponadto polską wersję, zatem możemy liczyć na to, że cały film będzie także dostępny z dubbingiem.

Reżyser od lat nosił się z zamiarem opowiedzenia na nowo baśni o kukiełce, która chciała zostać prawdziwym chłopcem. Del Toro zapowiedział film już w 2008 roku, jednak pierwotnych planów nie udało się zrealizować. Reżyser nie ma, jak wiadomo, w zwyczaju porzucać swoich pomysłów, zatem czekał na właściwą okazję. Szansa na to pojawiła się dopiero parę lat temu, gdy Netflix zdecydował się przejąć produkcję. Zanosi się więc na to, że historia Pinokia jeszcze raz zakończy się szczęśliwie.

Nie wiadomo jeszcze, kto pojawi się w polskim dubbingu filmu, lecz jeśli zdecydujecie się na oryginalną wersję językową, również nie powinniście się zawieść. W obsadzie głosowej znaleźli się m.in. Ewan McGregor, Cate Blanchett, David Bradley, Finn Wolfhard, Ron Perlman, Tilda Swinton, Christoph Waltz czy John Turturro.

Pinokio w reżyserii Guillermo del Toro i Marka Gustafsona zadebiutuje na Netflix w grudniu 2022 roku. Tymczasem zobaczcie obiecany już teaser produkcji:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie