Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zapowiedziano Nemesis: Distress, wieloosobowy horror FPP

Rodzime studia Awaken Realms Digital i Ovid Work zaprezentowały Nemesis: Distress – nowy horror FPP, który stawia na rozgrywkę multi. Ujawnienie tytułu zostało ubogacone trailerem.

W nowym polskim horrorze będziemy rozgrywać 40-minutowe scenariusze, podczas których skupimy się na dwóch celach: przetrwaniu i pewnym dodatkowym tajnym zadaniu, przydzielanym każdemu losowo podczas startu sesji.

Scenariusze rozegramy bohaterami należącymi do różnych klas, które mają charakteryzować się odrębnym zestawem umiejętności.

Z racji tego, że jest to gra wieloosobowa, oprócz tych dwóch głównych celów otrzymamy możliwość uprzykrzania życia innym uczestnikom zabawy. I tak na przykład podpalimy ich pokoje, zasiejemy dezinformację, by wprowadzić ich w błąd czy chociażby  bezceremonialnie zamkniemy im drzwi przed nosem.

Poniżej publikujemy krótki trailer (dzięki serwisowi IGN.com), który wprowadza w mroczny klimat horroru.

Data premiery Nemesis: Distress nie została jeszcze ujawniona. Po trailerze widać, że tytuł znajduje się raczej w początkowej fazie tworzenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się