Zamachy w Paryżu – grupa Anonymous wypowiada cyfrową wojnę terrorystom

Hakerzy z Anonymous włączają się do gry.

Ataki w Paryżu z 13 listopada wstrząsnęły całym światem i nawet ugrupowania uważane w wielu kręgach za szkodliwe próbują teraz pomóc w okiełznaniu terroryzmu.


Hakerzy z Anonymous opublikowali klip, w którym wypowiadają cyfrową wojnę Państwu Islamskiemu. Nazywają to największą operacją w historii, mającą na celu wytropienie osób, które mają jakikolwiek związek z działaniami terrorystycznymi.

Ciekawe, jaki będzie efekt wirtualnej akcji Anonymous. Hakerzy z tej grupy udowodnili już wielokrotnie, że zdobywanie i wykradanie danych osobowych to dla nich bułka z masłem. Sądzicie, że mogą w tym przypadku coś zdziałać?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • ALEksander

    To jest jeden z pierwszych razow, kiedy popieram hakerow… oby wiecej takich “dobroczynnych” akcji!!! A co do tego co wypowiadaja ludzie na innych forach, ze ukradna kase z kont islamistow… i bardzo dobrze! Za taka robote nalezy sie cos chlopakom!

    • sQubany

      Dobrze powiedziane. Niech te araby czy jakieś inne pierdolone kozojebcy mają za swoje 🙂 A to że ich okradną to co z tego ? Niech mają hajs za te szkody co te Araby zrobili 😉 Pozdrawiam Anonymus <3

270 Shares
Share270
+1
Tweet