Zabawna przygodówka wylądowała w sklepach

Niesamowita historia, osadzona w niezwykłym świecie Aventasii, pozwoli dołączyć do Wilbura, Ivo, Nate’a i Crittera w klasycznej przygodówce typu point-and-click.

Cechą rozpoznawczą tego tytułu jest humor i genialny pastisz „Władcy Pierścieni”, „Gry o Tron”, „Harry’ego Pottera”, „Świata Dysku”, „Hobbita” i innych kultowych dzieł. Czterech bohaterów oferuje możliwość kierowania ich losami na zmianę i obserwowania przygód z różnych perspektyw. Do tego ta baśniowa przygoda została oprawiona grafiką wykorzystującą technologię mapowania projekcji, łączącej zalety technik 2D i 3D, dzięki czemu obraz przygód czwórki bohaterów jak żywo przypomina animowaną bajkę – w której jednak gracz bierze aktywny udział.

W połączeniu z setkami niesztampowych łamigłówek logicznych, produkcja oferuje ponad 20 godzin rozgrywki. Co istotne, wersja na PC jest dostępna w języku polskim (lokalizacja kinowa).


The Book of Unwritten Tales 2 na rynku polskim wydaje Techland, gra dostępna jest wersji na PC w cenie 59,90zł oraz na PlayStation 4 w cenie 139,90zł.

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet