Fani gier przygodowych nie mogą pominąć tej produkcji

Poznaliśmy szczegóły polskiej premiery The Book of Unwritten Tales 2.

Jedna z najlepszych przygodówek ostatnich lat, The Book of Unwritten Tales 2 w październiku zostanie wydana przez Techland na PC i PlayStation 4. Tytuł został obsypany nagrodami i ocenami rzędu 9/10, z odsetkiem 96% pozytywnych ocen na platformie Steam.

Historia osadzona została w świecie Aventasii, pozwoli Ci dołączyć do Wilbura, Ivo, Nate’a i Crittera w klasycznej przygodówce typu point-and-click. Produkcja jest przy okazji pastiszem takich filmów i książek jak: „Władca Pierścieni”, „Gra o Tron”, „Harry Potter”, „Świat Dysku”, „Hobbit” i kultowych dzieł, w połączeniu z setkami łamigłówek logicznych zapewniającą ponad 20 godzin rozgrywki. Świetny humor będzie można jeszcze bardziej docenić dzięki polskiej wersji językowej, dostępnej w wersji na PC (lokalizacja kinowa).


Czterech bohaterów głównych oferuje możliwość kierowania ich losami na zmianę i obserwowania przygód z różnych perspektyw. Do tego ta baśniowa przygoda została oprawiona grafiką wykorzystującą technologię mapowania projekcji, łączącej zalety technik 2D i 3D, dzięki czemu obraz przygód czwórki bohaterów przypomina animowaną bajkę – w której jednak gracz bierze aktywny udział.

The Book of Unwritten Tales 2 na polskim rynku będzie dostępny od 16 października w wersjach: na PC w cenie 59,90zł oraz na PlayStation 4 w cenie 139,90zł.

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet