Yolked - jajko z rękami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Był symulator kromki chleba, teraz czas na symulator jajka… z rękami

Wyobraźcie sobie, że urodziliście się jako… jajko. Jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi, tak właśnie jest w grze Yolked, a Waszym zadaniem jest ucieczka i przeżycie. Nie będzie to jednak takie proste.

I tym dokładnie jest najnowsza produkcja HardBoiled Studios. Wcielacie się w najpewniej kurze jajko, które przy pomocy swojej pary białych rączek próbuje przedostać się z punktu A do punktu B. Wiecie, jak to jest z jajkami. Te są dość łatwe do stłuczenia się, więc poziom trudności zapowiada się na dość wymagający. Rzućcie okiem na najnowszy zwiastun:

W chwili pisania tego tekstu Yolked dostępne jest w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam. Gra ma także ukazać się w 2022 roku na Nintendo Switch w eShopie. Dokładna data premiery tej wersji nie jest znana, jednakże można się spodziewać, że będzie to już po oficjalnym wydaniu pełnej wersji. Wynika to z tego, że sklep Nintendo nie jest znany z „early accessów”.

Jak wspomniałem w nagłówku tekstu, za niedługo będzie można już zrobić niezłą kanapkę z samych symulatorów. Czekam na sima masła, czegoś do popicia (chociaż symulator picia sody już był), a i kawałkiem sera bym nie pogardził. Nie zdziwię się, jeśli ktoś mnie poprawi w komentarzach, że już takie gry były, bo w dzisiejszej dobie spopularyzowania game developmentu jest na to po prostu spora szansa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%