Xbox xCloud już dostępne w Polsce! Ponad 170 gier dostępnych na Androidzie

Xbox xCloud już dostępne w Polsce! Ponad 170 gier dostępnych na Androidzie
Mobile Newsy

Wystartowała usługa Xbox xCloud. Posiadacze Xbox Game Pass Ultimate od teraz mogą grać w największe tytuły na urządzeniach z systemem Android.

Marzyliście kiedyś o tym, żeby przejść całego Wiedźmina 3: Dziki Gon nie wychodząc z łóżka, ale nie chcecie inwestować w kolejną konsolę? Microsoft ma dla was idealne rozwiązanie.

Od dziś każdy posiadacz abonamentu Xbox Game Pass Ultimate będzie mógł grać w większość produkcji dostępnych w usłudze na swoim urządzeniu. z systemem Android. Wszystko to za sprawą xCloud, czyli platformy do rozgrywki w chmurze od Microsoftu.

Aktualnie w ramach usługi przygotowano ponad 100 gier, wśród których znajduje się między innymi Forza Horizon 4, Nier: Automata, Wasteland 3, Gears 5 czy wspomniany wcześniej Wiedźmin 3: Dziki Gon. Biblioteka xCloud składa się aktualnie z ponad 170 produkcji, których stale przybywa.

Aby rozpocząć zabawę na swoim tablecie lub smartfonie potrzebny nam będzie aktywny abonament Xbox Game Pass Ultimate oraz aplikacja Xbox Game Pass, którą możecie pobrać tutaj.

Nasze urządzenie musi posiadać system Android w wersji przynajmniej 6.0 oraz dostęp do Wi-Fi o częstotliwości 5GHz lub mobilnego połączenia danych o prędkości pobierania co najmniej 10 Mb/s. Do tego przyda się również kontroler Xbox z funkcją Bluetooth.

Usługa dostępna jest aktualnie w promocyjnej cenie 18.99 złotych na jeden miesiąc. Subskrypcję możecie wykupić w tym miejscu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie