Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox xCloud już dostępne w Polsce! Ponad 170 gier dostępnych na Androidzie

Wystartowała usługa Xbox xCloud. Posiadacze Xbox Game Pass Ultimate od teraz mogą grać w największe tytuły na urządzeniach z systemem Android.

Marzyliście kiedyś o tym, żeby przejść całego Wiedźmina 3: Dziki Gon nie wychodząc z łóżka, ale nie chcecie inwestować w kolejną konsolę? Microsoft ma dla was idealne rozwiązanie.

Od dziś każdy posiadacz abonamentu Xbox Game Pass Ultimate będzie mógł grać w większość produkcji dostępnych w usłudze na swoim urządzeniu. z systemem Android. Wszystko to za sprawą xCloud, czyli platformy do rozgrywki w chmurze od Microsoftu.

Aktualnie w ramach usługi przygotowano ponad 100 gier, wśród których znajduje się między innymi Forza Horizon 4, Nier: Automata, Wasteland 3, Gears 5 czy wspomniany wcześniej Wiedźmin 3: Dziki Gon. Biblioteka xCloud składa się aktualnie z ponad 170 produkcji, których stale przybywa.

Aby rozpocząć zabawę na swoim tablecie lub smartfonie potrzebny nam będzie aktywny abonament Xbox Game Pass Ultimate oraz aplikacja Xbox Game Pass, którą możecie pobrać tutaj.

Nasze urządzenie musi posiadać system Android w wersji przynajmniej 6.0 oraz dostęp do Wi-Fi o częstotliwości 5GHz lub mobilnego połączenia danych o prędkości pobierania co najmniej 10 Mb/s. Do tego przyda się również kontroler Xbox z funkcją Bluetooth.

Usługa dostępna jest aktualnie w promocyjnej cenie 18.99 złotych na jeden miesiąc. Subskrypcję możecie wykupić w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się