Gracze Xbox Series X i S to mają wygodnie. Przechodzą z gry do gry jednym przyciskiem

Kontroler z konsoli Xbox Series X i S
Xbox Series Xbox Series S

Wyobraźcie sobie, że macie w swoim padzie jeden specjalny przycisk, który służy do przełączania się między grami. Od niedawna posiadacze konsol Xbox Series X i S mają właśnie taką możliwość, a cały proces przechodzenia z produkcji do produkcji to zaledwie kilka sekund.

Co warto zaznaczyć, oczywiście Quick Resume nie jest niczym nowym. Nowością jest jednak funkcja wprowadzona w niedawnej aktualizacji, o której więcej mogliście przeczytać w tym miejscu. Mowa oczywiście o podmianie działania klawisza Share.

Redditor A-damn1988 pochwalił się swoim wideo, w którym prezentuje jak wygodne może być przełączanie się między grami przy pomocy jednego przycisku. Poniższy materiał prezentuje dynamiczne przechodzenie między Scarlet Nexus a Dying Light 2. Prawda jest jednak taka, że możecie w ten sposób przełączać się między dowolnymi grami. Całość obsługuje się przy pomocy prostych gestów – pojedynczego i podwójnego naciśnięcia, a także przytrzymania.

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z nowości na konsolach Xbox, warto pobawić się przypisywaniem do przycisku Share także innych opcji. Przykładowo jego naciśnięcie wyświetli listę znajomych lub listę osiągnięć. Zachęcam sprawdzić to samemu, wchodząc w menu ustawień Waszych konsol Xbox Series X i S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie