Nowa aktualizacja Xbox wprowadza małą rewolucję w padach

Xbox Series X i S
Xbox Series Xbox Series S XOne

Wyszła marcowa aktualizacja konsol Xbox One oraz Series X i S. Ta wprowadza kilka ciekawych nowości, które zdecydowanie powinny się każdemu spodobać. Są zmiany w padach, audio, a także dodano nową opcję.

Poczynając od ostatniej z wymienionych, mowa o Pin to Quick Resume, która to pozwala graczom uporządkować w bibliotece gry obsługujące tytułową technologię. Dzięki temu gracze mają dostęp do produkcji, między którymi można się szybko przełączać.

Wracając do gamepadów, te posiadają specjalny przycisk do udostępniania treści. Zdarzają się jednak osoby, które praktycznie z niego nie korzystają, dlatego Microsoft wpadł na pomysł, by móc przekonfigurować jego funkcjonalność. Z nowych możliwości tego przycisku można wymienić m.in. wyświetlanie listy osiągnięć lub np. otwieranie listy znajomych. Jak podaje Xbox, takich funkcjonalności jest znacznie więcej.

Trzecia ważna poprawka to możliwość konfigurowania dźwięku puszczanego przewodem HDMI. Ma to pomóc przy korzystaniu z takich technologii jak Dolby Atmos lub DTS: X. Idealnie dla osób, które posiadają opcjonalne kina domowe.

Któraś z wymienionych nowości przypadła Wam najbardziej do gustu? Szczerze mówiąc, sam się cieszę najbardziej z dodatkowej możliwości przekonfigurowania kontrolera.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie