Była lodówka, a teraz to! Oficjalny Xbox Series S toster w sprzedaży

xbox series s toster w sprzedaży
Newsy Xbox Series

Microsoft przygotował nowy sprzęt w oparciu o wygląd swojej konsoli. W Walmart można kupić Xbox Series S toster.

W zasadzie można go nazwać bardziej tosterkiem niż tosterem, bo ma tylko jedną kieszeń na pieczywa (chociaż dwa mniejsze kawałki, powinny się zmieścić). Nie zmienia to jednak faktu, że wygląd od razu sugeruje z czym mamy do czynienia.

Biały kolor, duży czarny wlot powietrza oraz charakterystyczne przyciski od razu przywodzą na myśl konsolę od Microsoftu. Toster Xbox Series S jest w pełni funkcjonalny. Ma pokrętło z ustawieniem mocy, przycisk do obustronnego opiekania, a także rozmrażanie. Nie zabrakło też opcji „cancel”, w razie jakby tościk się przypiekał za bardzo.

Ponadto w tosterze znajduje się lampka LED odmierzająca czas. W Walmart sprzęt można kupić już za 39,99 dolarów, co zdaje się nie jest wygórowaną ceną jak na produkt licencjonowany. Oby tylko nikt się nie pomylił, kupując go na prezent zamiast konsoli. Poniżej przedstawiamy zdjęcia produktu.

Xbox Series S toster
Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie