Drugi najpopularniejszy TikToker na świecie reklamuje Xbox Series S. Tak, robi „ten gest”

Xbox Series S - Khaby Lame robi swój memiczny gest z rozłożonymi rękami
Xbox Series S

Microsoft podjął się współpracy z jedną z największych gwiazd TikToka, czyli sławnym na całym świecie Khabane Lame’m znanym szerzej jako „Khaby Lame”. Zobaczcie zabawną reklamę Xbox Series S.

Choć „eska” jest zdecydowanie słabsza od Xbox Series X, w dalszym ciągu jest to świetna konsola, która na tle pozostałych sprzętów obecnej generacji wyróżnia się m.in. znacznie mniejszą ceną. Niestety, tym modelem interesuje się o wiele mniej graczy (choć nie wszędzie tak jest), więc gigant z Redmond wpadł na dobry pomysł, aby przyciągnąć do niego uwagę.

Khaby znany jest w sieci ze swoich krótkich filmików, w których wyśmiewa przekombinowane pomysły. Zdarzało się, że odchodził od tego konceptu, próbując innych treści. Przyglądając się jego twórczości, można zauważyć, że influencer interesuje się popkulturą, w tym również grami wideo. W takim razie nie powinno nikogo dziwić to, że pojawił się w spocie reklamowym Xbox Series S.

Zdecydowanie dobrym pomysłem ze strony Microsoftu była współpraca z Khaby’im. Obecnie w rankingu TikTokerów znajduje się on na drugim miejscu z wynikiem 121 milionów obserwujących. Udział tak wielkiej gwiazdy w spocie reklamowym na pewno do tanich inwestycji nie należał, ale bez wątpienia się to opłaci.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie