Xbox ma szykować dwa duże pokazy gier. Microsoft ma sporo do zaprezentowania

Microsoft Xbox Series - logo
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno sieć obiegła wiadomość głosząca, że Xbox zaprezentuje całą masę oczekiwanych gier na tegorocznych targach E3. Okazuje się, że to nie jedyny gamingowy pokaz Microsoftu zaplanowany na ten rok.

Znany informator dzielący się regularnie doniesieniami z obozu Microsoftu, Shpeshal Nick, podzielił się ciekawą wieścią odnośnie pokazów Zielonych. Xbox rzekomo szykuje się do dwóch prezentacji – w maju i we wrześniu.

Z tego, co mi powiedziano, obecny plan zakłada pokaz w maju i we wrześniu.
Nie podano więcej szczegółów.
Tak, zanim zapytacie, też uważam, że to dziwne, że mówiono o maju, podczas gdy w czerwcu standardowo odbywa się E3.

– napisał Shpeshal Nick

Choć nieco dziwić może fakt, że Microsoft szykuje jeszcze jedną konferencję na chwilę przed E3, być może jest to dobrze uzasadnione. Gigant z Redmond z całą pewnością ma do pokazania masę gier, z czego wiele z nich wciąż nie otrzymało konkretnego pokazu rozgrywki. Jeśli założymy, że Xbox pokaże swoje największe hity na E3, te mniejsze produkcje można pokazać na wcześniejszych pokazach i nikt nie poczuje się specjalnie poszkodowany. A pamiętajmy, że Microsoft musi jeszcze pokazać na swojej konferencji gry Bethesdy.

Pamiętajcie jednak, że to tylko niepotwierdzone doniesienia. Nie mamy pewności, że Microsoft w rzeczywistości zorganizuje dwa pokazy plus jeszcze jeden na E3. Choć Shpeshal Nick to całkiem wiarygodne źródło przecieków, przyjmujcie powyższe wieści z dystansem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie