Xbox podsumował rok 2021 na spocie wideo. PlayStation pokonane?

Xbox Logo - Halo Infinite
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Powoli zbliża się koniec roku. To dobry czas na małe przemyślenia i podsumowania ostatnich miesięcy. Nie inaczej jest w przypadku firmy Xbox, która postanowiła sporządzić krótkie wideo będące małą podróżą w czasie.

Rok 2021 jest jednym z cięższych dla branży growej i bez wątpienia stoi pod znakiem „opóźnień”. Obecnie w wielu czołowych studiach panuje praca zdalna, która znacznie wydłuża proces tworzenia produkcji. Na szczęście wydarzyło się też sporo pozytywnych rzeczy, które podsumował Xbox w poniższym materiale.

Spot rozpoczął się od pokazania kilku urywków z jeszcze świeżego Halo Infinite, które swoją drogą zostało okrzyknięte przez graczy tegorocznym GOTY. Później nie zabrakło kolejnych hitów, takich jak Far Cry 6, Jurrasic World Evolution 2, NBA 2K22 czy FIFA 22.

Wspomniano także o wielu limitowanych czasowo eventach, które miały miejsce np. w Fortnite, Rocket League i wielu innych tytułach multiplayer. Osobiście nie jestem przekonany do tego typu wydarzeń, ponieważ wolę mieć dostęp do danej zawartości w dowolnym momencie. Mimo to, nie widzę np. motywów świątecznych w czerwcu, więc do spraw uargumentowanych danym okresem w roku nie mam prawa się przyczepić.

A Wy co sądzicie o 2021 roku w kwestii branży gier? Będziecie pozytywnie wspominać tegoroczne premiery? Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie