The Game Awards - statuetka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze wybrali grę roku na The Game Awards 2021. Zaskoczeni?

Potwierdzono zwycięzcę tytułu najlepszej gry roku według graczy na The Game Awards 2021. Tym razem zwyciężyła zielona strona branży gier wideo.

I nie wygrała tu Forza Horizon 5. Najlepszą grą 2021 roku według społeczności graczy zostało… Halo Infinite. Produkcja 343 Industries zbiera bardzo pozytywne oceny od recenzentów oraz graczy i był to bardzo mocny kandydat do miana gry roku.

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali i ogromne gratulacje dla
zespołu Halo za zdobycie nagrody Players’ Voice Award. Nagroda przyznawana w całości przez fanów za ich ulubioną grę roku 2021 to ogromny zaszczyt!

– napisał Aaron Greenberg, główny menadżer marketingu w Xbox

Halo Infinite konkurowało z  Forza Horion 5, It Takes Two, Resident Evil Village i Metroid Dread. Wybór nie był więc łatwy, ale ostatecznie zadecydowała większość. Przewaga nowego Halo nad konkurencją z drugiego miejsca podium wynosiła najpewniej kilkanaście procent.

W nocy z 9 na 10 grudnia poznamy zwycięzców pozostałych nagród The Game Awards 2021 – pełną listę nominacji znajdziecie w tym artykule. Przypominam przy okazji, że na TGA 2021 ujrzymy również zapowiedzi nowych gier oraz pokazy tych ogłoszonych już produkcji – jest więc na co czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%