John Wick na tle logo Xbox

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowa superprodukcja Xbox to coś dla fanów Johna Wicka – twierdzi insider

Nowa, ogromna produkcja od Xbox i The Initiative rzekomo spodoba się fanom Johna Wicka. Perfect Dark może być wypełnione szybką i widowiskową akcją.

Shpeshal_Nick twierdzi, że gra faktycznie przypomina wspomniany wcześniej hit kinowy. Informator wspomina, że tytuł ma posiadać dość podobne systemy walki i poruszania się. Bohater filmów często zachowuje się jak nadczłowiek, skacze jak sarenka i strzela jak robot. Fani bezkompromisowej akcji chyba powinni rozglądać się za premierą Perfect Dark.

Co ciekawe, Shpeshal_Nick twierdzi również, że nadal będzie to stare, dobre Perfect Dark. Deweloperzy rzekomo sięgają do korzeni serii i zaoferują graczom znajome elementy rozgrywki. Nie musimy się więc chyba martwić o to, że będzie to coś zupełnie innego z tylko tytułem nawiązującym do starszych odsłon serii. I bardzo dobrze.

Niestety, nie wiemy, kiedy Perfect Dark trafi do graczy. Raczej nie ma co liczyć na premierę w 2022 roku, bowiem Microsoft nie zaprezentował żadnych konkretnych materiałów z gry. Dodatkowo jest to podobno ogromny projekt, więc deweloperzy mogą potrzebować więcej czasu na jego ukończenie. Musimy zaczekać na więcej szczegółów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się