Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

S.T.A.L.K.E.R. 2 na nowym zwiastunie. Mrok, brud i anomalie

W końcu doczekaliśmy się kolejnego trailera S.T.A.L.K.E.R. 2. Radioaktywny sandbox od GSC Game World zapowiada się doprawdy wyśmienicie.

Mało jest serii, które cieszą się tak wierną społecznością fanów jak S.T.A.L.K.E.R. Kultowe teksty postaci stały się tematem do licznych memów, a community moderskie stale i aktywnie rozwija produkcję.

W Internecie dosłownie zawrzało, kiedy doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej odsłony serii. Do dziś wiemy o niej raczej niewiele, ale oczekiwania i tak są całkiem wysokie.

Właśnie opublikowano nowy trailer S.T.A.L.K.E.R. 2. Został on w pełni stworzony na silniku gry i prezentuje kilka lokacji oraz anomalię. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę wybornie. Zobaczcie sami.

W tle przygrywa świetny, klimatyczny utwór, który idealnie pasuje do atmosfery serii. W komentarzach pod trailerem widać ogromną ekscytację ze strony fanów i trudno im się dziwić. Wiele wskazuje na to, że S.T.A.L.K.E.R. 2 będzie dokładnie tym, czego oczekiwali.

Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na prezentację rozgrywki. Mimo wszystko, to właśnie ona jest najważniejszym elementem stalkerskiego uniwersum, na równi z klimatem.

Gra ma ukazać się w 2021 roku na Xbox Series oraz PC, a dodatkowo zadebiutuje w abonamencie Xbox Game Pass. Nie znamy dokładnej daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się