Zobaczcie, ile Xbox Game Pass przyciągnął graczy we wszystkich wariantach

Xbox Game Pass - logo - 25 milionów subskrybentów
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Xbox Game Pass, PC Game Pass i wariant Ultimate przyciągnęły do siebie zawrotną liczbę graczy. 25 milionów osób sięgnęło po usługę, będącą przez wielu prześmiewczo nazywaną „Netflixem do grania”. Ten kolosalny wynik robi ogromne wrażenie.

Dziś świat obiegły wieści na temat przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft. W długim oświadczeniu autorstwa Phila Spencera, szefa działu gaming giganta z Redmond, łatwo można było przegapić jedną dość ważną wzmiankę na temat Game Passa. Oto i ona:

Ogłosiliśmy dziś również, że Game Pass ma obecnie ponad 25 milionów subskrybentów. Jak zawsze, z niecierpliwością czekamy na dalsze dodawanie większej wartości i większej ilości świetnych gier do Game Pass.

– ogłosił Phil Spencer na łamach Xbox Wire

Śmiało można sądzić, że po dołączeniu produkcji Activision Blizzard do Game Passa (a i to ma się zadziać w przyszłości) jeszcze więcej graczy zainteresuje się zyskaniem dostępu do tej już przeogromnej biblioteki.

Jeśli dopiero teraz chcecie sięgnąć po usługę, to obecnie szczególnie warto zainteresować się PC Game Passem lub wariantem Ultimate. Za cenę zaledwie 4 zł jesteście w stanie przez miesiąc korzystać z dobrodziejstw tej subskrypcji. Po tym okresie zostanie naliczona co miesiąc kwota 39,99 (PC Game Pass) lub 54,99 zł (Ultimate).

Korzystacie już z Xbox Game Pass?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie