Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Jednak czekają nas konsole bez napędów?

Spora szansa na całkowitą zmianę i to jeszcze w obecnej generacji.

Serwis Thurrott podał informację, że Microsoft planuje aż dwie nowe wersje swojej konsoli Xbox One. Obie miałyby skutkować zmniejszeniem ceny sprzętu.

Pierwsza wersja pozbawiona zostanie napędu Blu-ray. Byłoby to całkiem logiczne podejście do biznesu, bowiem już wcześniej pojawiały się informacje, jakoby Microsoft chciał w przypadku kolejnej generacji konsol, zrezygnować całkowicie z napędu.

Druga wersja konsoli Microsoftu to kolejna edycja Xbox One S, czyli jeszcze bardziej odchudzony Slim. Ten powstać ma z tańszych komponentów, dzięki czemu obniżona zostanie cena sprzętu.

Ciekawe, do jakiego progu cenowego spadną ceny wszystkich obecnych wersji Xbox One, po wprowadzeniu nowych. Bo to że one stanieją, jest niemal pewne. To oczywiście dobra wiadomość dla graczy.

Informacje te jednak należy póki co traktować z dystansem, bowiem nie zostały potwierdzone przez Microsoft.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%