Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass z masą zapowiedzi w listopadzie. Microsoft przygotowuje fanów

Listopad będzie bardzo intensywnym miesiącem dla posiadaczy Xbox Game Pass. Usługa połączy się z EA Play, a do tego czeka nas masa nowych zapowiedzi.

Microsoftowy Game Pass to żyła złota dla fanów taniego grania. Usługa nie przestaje nabierać rozpędu i stale zachęca do siebie dziesiątki tysięcy graczy. Jeśli myśleliście, że ostatnimi czasy gigant z Redmond troszkę zwolnił z promowaniem XGP, to już wiemy czemu. W listopadzie czeka nas ogrom nowości w usłudze.

Na Twitterze abonamentu pojawił się bardzo ciekawy kalendarz.

Prawdopodobnie największym wydarzeniem będzie oficjalne połączenie się z usługą EA Play, które nastąpi 10 listopada, czyli równo z premierą Xbox Series. Katalog XGP wzbogaci się o szereg produkcji Electronic Arts, a cena abonamentu nie ulegnie przez to zmianie.

Przy okazji EA Games – 19 listopada został oznaczony komentarzem „use the force”. Fani spekulują, że do abonamentu firmy (a co za tym idzie, również do XGP) trafi Star Wars Jedi: Fallen Order. To bardzo, ale to bardzo prawdopodobne, jednak warto chwilkę poczekać na oficjalną zapowiedź.

Kolejną, dużą zapowiedź powinniśmy zobaczyć 28 listopada. Nie dostaliśmy żadnej wskazówki, ale jeśli poświęcono jej osobny dzień w kalendarzu, to może być to prawdziwa bomba.

Dodatkowo już za dwa dni w usłudze pojawi się kilka gier, o których możecie przeczytać w tym miejscu.

To będzie bardzo intensywny miesiąc i posiadacze Xbox Game Pass powinni już zacierać ręce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się